kontejnery na prodej Praha, Brno, Ostrava, Zlín, Plzeň, Bratislava, Žilina

Novinky

11.12.2012 08:17

Využijte cenové nabídky na skladový kontejner od 19 890 Kč bez DPH. V nabídce jsou kontejnery až do délky 6m. Pro více informací klikněte na odkaz skladový kontejner

 

13.11.2012 07:02

Přinášíme vám speciální nabídku skladových kontejnerů určených pro skladování pneumatik. V nabídce jsou za akční cenu dva typy kontejnerů a jeden kontejnerový sklad. Ke každému řešení nabízíme i regálový systém, tak aby bylo skladování co nejefektivnější. Upozorňujeme, že kntejnery lze využít také na skladování zboží a materiálu. Kompletní nabídku si můžete prohlédnou po kliknutí na odkaz speciální nabídka: skladové kontejnery. Nebo kliknutím na obrázek níže.

 

14.09.2012 08:00

Stálá nabídka prodeje použitých lodních kontejnerů. Pro více informací klikněte na lodní kontejnery.

08.07.2012 19:12

Dnes byla spuštěna naše webová prezentace.

Tento web by měl přispět k jednoduchému a efektivnímu nákupu kontejnerů. V nabídce nalezenete nabídku kontejnerú z celé České a Slovenské Republiky. Nabídka se vztahuje na nové kontejnery, ale i použité bazarové kontejnery všech druhů a typů. V nabídce naleznete také skladové haly, příruční sklady a montované garáže. V případě, že si u nás kontejner nevyberete je dobré se vracet, protože nabídka je neustále rozšiřována a aktualizována.

<< 11 | 12 | 13 | 14 | 15

Vítejte

Na našem webu najdete ucelenou nabídku kontejnerů nových i použitých. Nabízené kontejnery a stavební buňky jsou z lokalit po celé České republice a Slovenské Republice. Najdete zde tedy kontejnery z Prahy, Brna, ale také Ostravy, Zlína, Liberece, Plzně nebo z Bratislavy a mnoha dalších měst viz.   nabídka nových i starších bazarových kontejnerů. 

bazarové použité kontejnery a nové kontejnery

kontejnery-rozměry-druhy-ceny

 

Jak u nás probíhá prodej kontejnerů?

Všechny otázky a odpovědi naleznete v sekci otázky a odpovědi. Postup nákupu nebo jen dotaz na kontejner je velmi jednoduchý.

Vyberete si požadovaný kontejner v požadované lokalitě (např. Praha, Brno, Ostrava atd.). Každá nabídka má své katalogové číslo (např. K012012). Poté jen zašlete e-mailem objednávku s katalogovým číslem kontejneru nebo případný dotaz. Vždy je nutné uvádět katalogové číslo kontejneru, název firmy (nebo své jméno v případě, že nejste firma) a telefonický kontakt. V případě objednávky už Vás bude kontaktovat dodavatel, nebo výrobce daného kontejneru.

 

Tento web je nabídkový. Vy jako zákazník za žádné služby neplatíte! Všechny nabídky jsou přístupné zdarma!

 

Přejeme příjemnou práci a doufáme, že u nás najdete nejlepší nabídku kontejnerů a navíc z vašeho okolí.

 

Chcete také reklamu na tomto webu? Chcete poslat a zveřejnit svou nabídku? Kontaktujte nás